Aplikacja lojalnościowa wykorzystująca beacony zwiększa liczbę lojalnych klientów, USA

facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

Posiadanie wielu kart lojalnościowych, kuponów rabatowych czy innych kart promocyjnych może być dla wielu z nas wyjątkowo kłopotliwe. Jednak okazuje się, że powstają już firmy, które chcą rozwiązać ten problem. Jedną z nich jest startup pochodzący z miasta Manchester, w stanie New Hampshire, USA – Adored. Firma ta, stworzyła platformę lojalnościową dopasowaną do klientów, jak również marek z niej korzystających.

Adored app

System ten, jest wyjątkowo intuicyjny, przechodząc obok restauracji czy baru uczestniczącego w promocji, aplikacja Adored zbiera informacje o każdej wizycie, co w przyszłości może przynieść klientom same korzyści, typu darmowa kawa, oferta specjalna na wybraną pozycję z menu – kreatywność leży w rękach właścicieli biznesów. Aplikacja Adored dopasowuje doświadczenie w zależności od typu użytkownika.

Firma Adored chroni prywatność użytkowników aplikacji, nie wymagając od nich konieczności podawania imion, adresów czy profili na social media, korzysta z ich ID smartfonów.

Aplikacja szybko zdobywa nowych klientów, wśród których są liczne restauracje, bary czy resorty. Ponadto, w ostatnim czasie zyskała również zainteresowanie wśród inwestorów, uzyskując dofinansowanie w wysokości 2 mln. dolarów.

 

facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *